Chirurgia plastyczna Wrocław

Modelowanie sylwetki

plastyka powłok brzucha

odsysanie tłuszczu:

- korekcja kształtu bioder

- korekcja kształtu ud

- korekcja kształtu brzucha

Chirurgia plastyczna we Wrocławiu

Zadaniem chirurgii plastycznej jest korekta wybranych partii ciała, krótej powodem mogą być zarówno wskazania medyczne jak i te wynikające z niemożności akceptowania swojego ciała. Taka zmiana może przyczynić się do realnych korzyści takich jak poprawa samooceny, zwiększanie własnej akceptacji i poczucia pewności siebie. Tak ogromna wartość spotyka się z zainteresowaniem i rosnącą, z roku na rok, popularnością. Szacuje się, iż na świecie, wykonuje się ponad 20 milionów operacji plastycznych rocznie, a liczba ta sukcesywnie rośnie, co widzimy również po rosnącej popularności zapytań "Chirurgia plastyczna Wrocław" lub "Operacje plastyczne Wrocław".

Gabinet chirurgii plastycznej Wrocław

Nasz gabinet chirurgii plastycznej we Wrocławiu, zdając sobie sprawę z odpowiedzialności, stawianych oczekiwań i codziennych wyzwań, stworzony jest z myślą o Państwa potrzebach. Szeroka oferta naszych usług to przede wszystkim połączenie bezpieczeństwa, profesjonalnej wiedzy i zrozumienia dla wymagań w tym zakresie. Chirurgia plastyczna to znaczna inwestycja w samego siebie. Powierzenie tego ważnego zadania bywa trudną decyzją. Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów doskonale zdaje sobie z tego sprawę - dlatego ważne dla nas jest budowanie zaufania. Pod mianem zaufania mamy na myśli nie tylko empatię, ale także poczucie, iż nasza wiedza w zakresie chirurgii plastycznej we Wrocławiu jest na najwyższym poziomie.

Operacje plastyczne we Wrocławiu

Gabinet chirurgii plastycznej Wrocław – Aestetica, gwarantuje kompleksową usługę, mogąca przyczynić się do zatrzymania czasu, wspomagania procesów odchudzania, niwielowania kompleksów i budowania cennej pewności siebie. Operacje plastyczne to krok do tego, aby zdobyć wewnętrzny komfort oraz rozpocząć rozdział pełen samoakceptacji. Warto ten krok uczynić wraz ze specjalistami Aestetica z Wrocławia. W tym celu zapraszamy do dokładnego zapoznania się z dostępnymi usługami, a w razie pojawiających się wątpliwości do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Adres

  • Chirurgia plastyczna AESTETICA
  • dr Jacek Jarliński
  • ul. Żelazna 54, lokal 2
  • 53-429 Wrocław
  • Rejestracja: +48 783 603 603
  • e-mail: jarlinski@aestetica.pl

Copyright © 2017 Aestetica

Made by: JARLEY.pl