Indywidualni Specjaliści wpsółpracujący z Gabinetem Chirurgii Plastycznej AESTETICA

dr n. med. Jacek Jarliński - specjalista chirurg plastyk

Jacek Jarliński

Chirurgią plastyczną zajmuję się od 1991r. Jest ona moim świadomym wyborem i pasją, dlatego od samego początku cały czas doskonaliłem swoje umiejętności i rozwijałem się. Chirurgia estetyczna jest znaczącą częścią mojej pracy zawodowej.

lek. med. Aleksandra Łuniewska - specjalista chirurg plastyk

Specjalista chirurgii plastycznej, absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, od 2006 roku związana zawodowo z Oddziałem Chirurgii Plastycznej we Wrocławiu, gdzie zdobywała wiedzę i ukończyła specjalizacje pod kierownictwem dr Jacka Jarlińskiego i dr Marka Węgrzyna Uczestniczy w wielu konferencjach naukowych w kraju jak i zagranicą z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Szczególnie interesuje się nowoczesnymi technikami stosowanymi w modelowaniu twarzy przeszczepem własnego tłuszczu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

lek. med. Piotr Jarliński - lekarz dermatolog

Piotr Jarliński

Lekarz, absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Związany zawodowo z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym we Wrocławiu (Oddział Dermatologiczny z Pododdziałem Dermatologii Dziecięcej). Uczestniczył w wielu konferencjach i szkoleniach dotyczących dermatologii, chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej.

Adres

  • Chirurgia plastyczna AESTETICA
  • dr Jacek Jarliński
  • ul. Żelazna 54, lokal 2
  • 53-429 Wrocław
  • Rejestracja: +48 783 603 603
  • e-mail: jarlinski@aestetica.pl

Copyright © 2017 Aestetica

Made by: JARLEY.pl