Indywidualni Specjaliści wpsółpracujący z Gabinetem Chirurgii Plastycznej AESTETICA

dr n. med. Jacek Jarliński - specjalista chirurg plastyk

Jacek Jarliński

Dr Jacek Jarliński właściciel i założyciel Gabinetu Chirurgii Plastycznej i Centrum Medycznego AESTETICA.
Ukończył studia medyczne we Wrocławiu w 1982 roku. Pracując w Ośrodku Replantacji Kończyn i Oddziale Chirurgicznym w Trzebnicy zdobył specjalizację I i II stopnia z zakresu chirurgii ogólnej. Następnie przeniósł się do Okręgowego Szpitala Kolejowego we Wrocławiu na Oddział Chirurgii Plastycznej, gdzie zdobył specjalizację II stopnia z zakresu Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej.
Aktywny członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej gdzie pełnił rolę Sekretarza, Członka Zarządu i Viceprezesa.
Podczas pracy w Szpitalu Kolejowym objął stanowisko Ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, natomiast w roku 2006 objął stanowisko Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie chirurgii plastycznej.
W 2007 roku uruchomił własny Gabinet Chirurgii Plastycznej AESTETICA we Wrocławiu gdzie pomógł już setkom pacjentów.
W 2019 roku poszerzył działalność otwierając Centrum Medyczne AESTETICA przy placu Hirszfelda we Wrocławiu.

Jacek Jarliński - ZnanyLekarz.pl W przypadku braku terminów na ZnanyLekarz.pl prosimy o rejestrację telefoniczną 783 603 603
Godziny przyjęć:
piątek 11:00 - 16:30 (Żelazna 54 lokal 2)
Zakres usług:
chirurgia plastyczna
medycyna estetyczna

lek. med. Piotr Jarliński - specjalista dermatologii

Piotr Jarliński

Lekarz, absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Związany zawodowo z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym we Wrocławiu (Oddział Dermatologiczny z Pododdziałem Dermatologii Dziecięcej). Uczestniczył w wielu konferencjach i szkoleniach dotyczących dermatologii, chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej.

Piotr Jarliński - ZnanyLekarz.pl

W przypadku braku terminów na ZnanyLekarz.pl prosimy o rejestrację telefoniczną 783 222 000
Godziny przyjęć:
poniedziałki 09:00 - 13:00
wtorki 13:30 - 18:00
czwartki 09:30 - 15:30
piątki 13:00 - 18:00
(plac Hirszfelda 16 lokal 12)
Zakres usług:
dermatologia
trichoskopia
wenerologia
Cennik usług:
Konsultacja dermatologiczna (pierwsza wizyta) 200 zł
Konsultacja dermatologiczna (kolejna wizyta) 180 zł
Pełny zakres wraz z cennikiem

lek. med. Wojciech Berendt - chirurg plastyczny oraz ogólny

lek. med. Wojciech Berendt

Wojciech Berendt - doświadczony chirurg plastyczny oraz ogólny. Ukończył Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w roku 1995. Swoją karierę rozpoczął w Okręgowym Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu, gdzie pod kierownictwem dr n.med. Wojciecha Durka zdobył tytuł specjalisty chirurgii ogólnej. W latach 1996-1999 był współpracownikiem dr Henryka Knakiewicza w Klinice Chirurgii Plastycznej we Wrocławiu. Od roku 2007 pracował na oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy-Zdroju w jednym z najstarszych ośrodków chirurgii plastycznej w Polsce. Specjalizację z chirurgii plastycznej ukończył pod kierownictwem profesora Kazimierza Kobusa oraz profesora Piotra Wójcickiego. Aktualnie współpracuje z prywatną kliniką chirurgii plastycznej we Wrocławiu, gdzie wykonuje liczne zabiegi z zakresu chirurgii twarzy, piersi jak i modelowania sylwetki. Dr Berendt jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej jak i aktywnym uczestnikiem wielu kongresów naukowych zarówno w kraju jak i na świecie. Prywatnie jest pasjonatem sportów ekstremalnych, a wolny czas spędza aktywnie w górach lub "na fali".

Plastyka powłok brzucha, liposukcja, plastyka ud czy ramion, powiększanie piersi, plastyk powiek to tylko część zabiegów wykonywanych przez dr Wojciech Berendta. Całą listę zabiegów można przejrzeć w naszym cenniku.

Godziny przyjęć:
termin ustalany po wcześniejszej rejestracji telefonicznej Rejestracja: 783 222 000
Zakres usług:
chirurgia plastyczna

lek. med. Sławomir Stembalski - specjalista chirurgii ogólnej

Sławomir Stembalski

Doktor Sławomir Stembalski jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej oraz terapeutą holistycznym. Po ukończeniu Akademii Medycznej we Wrocławiu pogłębiał i doskonalił swoją wiedzę chirurgiczną w wielu renomowanych Niemieckich klinikach. Od kilku lat związany jest ze Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym 4WSK z Polikliniką we Wrocławiu.

Godziny przyjęć:
poniedziałki 16:00 - 18:00
czwartki 16:00 - 18:00
Zakres usług:
Konsultacja chirurgiczna - 200,00 zł
Konsultacja chirurgiczna z USG - 200,00 zł
Konsultacja psychosomatyczna - 150,00 zł
Kalendarz online:
Umów wizytę

lek. med. Ewelina Rebizak - dermatolog

Ewelina Rebizak

Doktor Rebizak jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Członkinią Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) i Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV). Obecnie pracuje na Oddziale Dermatologicznym z Pododdziałem Dermatologii Dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne z zakresu dermatologii i wenerologii. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach oraz sympozjach. Zajmuje się m.in. dermatoskopową oceną skóry, leczeniem schorzeń alergicznych oraz autoimmunologicznych, leczy trądzik i łuszczycę jak również wykonuje zabiegi dermatologiczne takie jak; kriochirurgia, mezoterapia czy laseroterapia.

Ewelina Rebizak - ZnanyLekarz.pl Godziny przyjęć:
środa 15:30 - 18:00
czwartek 15:30 - 18:00
Zakres usług:
Pierwsza wizyta - 180,00 zł
Kolejna wizyta - 150,00 zł

lek. med. Katarzyna Dwornik - specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, lekarz medycyny bólu

lek. med. Katarzyna Dwornik

Doktor Katarzyna Dwornik jest absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu - specjalistą anestezjologii i intensywnej terapii. Ukończyła studia podypolomowe na Uniwersytecie Jagielońskim na kierunku medycyny bólu.
Wieloletnie doświadczenie zdobywała m.in. w Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu na oddziale intensywnej terapii czy w Uniwersyteckim Szpitalu w Opolu na oddziale intensywnej terapii dzieci i noworodków. Pracowała również w Poradni leczenia bólu w PSK nr 1 we Wrocławiu. Wiedzę swoją pogłębia uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach.
Jest Członkiem Polskiego oraz Europejskiego Towarzystwa Badania Bólu.
Doktor Dwornik w naszej placówce poza znieczulaniem pacjentów do zabiegów zajmuje się diagnostyką oraz wielokierunkową terapią m.in. zespołów bólowych narządu ruchu, neuropatycznych zespołów bólowych tj. ból pourazowy czy pooperacyjny, terapią w bólach głowy oraz bóli w chorobach nowotworowych.
W prowadzonej przez siebie terapii wykorzystuje farmakoterapię oraz różne zabiegi interwencyjne:
– blokady punktów spustowych
– blokady nerwów i splotów nerwowych,
– akupunktura,
– elektroakupunktura,
– neurolizy chemiczne,
– wlewy dożylne z lignokainy
– kriolezja nerwów obwodowych i czaszkowych (wymrażanie nerwów czuciowych stanowiące odpowiednik blokad nerwowych bez ogólnoustrojowych działań ubocznych)

Godziny przyjęć:
poniedziałki 13:00 - 17:00 (plac Hirszfelda 16 lokal 12)
środy 13:00 - 17:00 (plac Hirszfelda 16 lokal 12)
Rejestracja: 783 222 000
Kalendarz online:
Umów wizytę
Zakres usług:
Konsultacja anestezjologiczna - 30 min - 150,00 zł
Konsultacja w zakresie leczenia bólu (pierwsza wizyta) - 200,00 zł
Konsultacja w zakresie leczenia bólu (kolejna wizyta) - 150,00 zł
Akupunktura - 80,00 zł
Terapia przeciwbólowa m.in. wlewy dożylne - od 200,00 zł
Blokady przeciwbólowe - w zależności od rodzaju blokady od 200,00 zł do 1.200,00 zł

dr n. med. Joanna Mazurak - chirurg onkolog

dr n. med. Joanna Mazurak - chirurg onkolog

Doktor Joanna Mazurak absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Jest specjalistą chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej. Posiada doktorat z chirurgii endoskopowej górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego. W swojej pracy zajmuje się również dermatoskopową oceną skóry pod kątem onkologicznych zmian skórnych oraz czerniaka skóry.

Joanna Mazurak - ZnanyLekarz.pl Godziny przyjęć:
poniedziałki 15:30 - 17:30 (plac Hirszfelda 16 lokal 12)
Zakres usług:
Konsultacja chirurgiczna - 200,00 zł
Konsultacja onkologiczna - 200,00 zł
usuwanie znamion skónych
dermatoskopwą ocenę skóry
konsultacje onkologiczne oraz chirurgiczne

Sebastian Leosz

Sebastian Leosz

Terapeuta i trener kompetencji miękkich z piętnastoletnim stażem. Specjalista z zakresu neurolingwistyki oraz terapii z użyciem transu. Zwolennik terapii krótkoterminowej oraz psychologii ukierunkowanej na proces. Wyszkolony przez specjalistów z Wielkiej Brytanii, Belgii, Niemiec i USA. Na człowieka, jego zdrowie, rozwój osobisty i relacje patrzy w sposób holistyczny. Nie stawia nacisku na żadną z metod, lecz w zrównoważony sposób łączy w warsztacie osiągnięcia klasycznych technik ze współczesnymi trendami w coachingu i terapii. Trzyma się dewizy, że to techniki mają pomagać człowiekowi, a nie człowiek ma się dopasowywać do metodologii. Pracuje z osobami dorosłymi, które przeżywają permanentny stres, nagły życiowy kryzys, mają poczucie zastoju w życiu, wypalenia zawodowego lub po prostu chcą coś zmienić na lepsze. Od lat propaguje mało znaną w Polsce metodę leczenia fobii oraz zaburzeń snu przy pomocy transu terapeutycznego wg. Miltona Ericksona. Nie prowadzi terapii uzależnień.

Godziny przyjęć:
Poniedziałki 09:00 - 13:00
Czwartki 15:00 - 18:00
Rejestracja:
783 222 000
Zakres usług:
Doradztwo życiowe 60 minut - 210 zł
Konsultacja zaburzeń psychosomatycznych 60 minut - 210 zł
Terapia kryzysowa 60 minut – 210 zł
Terapia krótkoterminowa - 60 minut - 210 zł jednorazowa wizyta
Trans terapeutyczny - 90 minut - 250 zł
Kalendarz online:
Umów wizytę

dr n. med. Mieszko Zagrajek - specjalista neurologii

Mieszko Zagrajek

Doktor Mieszko Zagrajek jest Adiunktem Kliniki Neurologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Swoja wiedzę i doświadczenie zdobywał pracując m.in. w Klinice Neurologii Szpitala im.T.Marciniaka oraz Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego oraz autorem i współautorem licznych publikacji z zakresu neurologii zarówno w polskich jaki i zagranicznych pismach naukowych. Doktorat uzyskał za pracę w dziedzinie chorób naczyniowych mózgu.

Mieszko Zagrajek - ZnanyLekarz.pl Godziny przyjęć:
wtorki 15:00 - 18:00
Zakres usług:
Konsultacja neurologiczna 45 minut - 250,00 zł

lek. med. Krzysztof Mildner - specjalista chirurgii ogólnej, lekarz medycyny sportowej

Krzysztof Mildner

Doktor Mildner jest absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu. Posiada specjalizację z chirurgii ogólnej, medycyny estetycznej oraz sportowej. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (SME PTL) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej. Swoje doświadczenie zdobywał m.in. na Oddziale Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Replantacji Kończyn, Chirurgii Ręki i Mikrochirurgii Szpitala im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy oraz Kliniki Chirurgii Plastycznej doktora Pawła Niemkiewicza. Stale podnosi swoje kwalifikacje będąc uczestnikiem licznych szkoleń, kursów oraz sympozjów.

Krzysztof Mildner - ZnanyLekarz.pl Godziny przyjęć:
środy 15:00 - 17:00
Zakres usług:
Konsultacja chirurgiczna (pierwsza wizyta) - 200,00 zł
Konsultacja chirurgiczna (kolejna wizyta) - 180,00 zł
Konsultacja z zakresu medycyny sportowej - 200,00 zł
Badania lekarskie sportowców - 200,00 zł
Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej - 200,00 zł
Kwalifikacja do operacji
Botox
Kwas hialuronowy
Osocze bogatopłytkowe

Jakub Kryger

Jakub Kryger

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, magister fizjoterapii, instruktor odnowy biologicznej oraz zwolennik treningu oporowego z wykorzystaniem obciążenia ciała. Ukończył wiele szkoleń z zakresu terapii manualnej tkanek miękkich (m. in. manipulacje powięziowe wg metody Luigiego Stecco, rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, terapię punktów spustowych, techniki energizacji mięśni, kinesiotaping) i specjalizuję się w leczeniu dysfunkcji systemu mięśniowo-powięziowego człowieka. W swojej pracy łączy terapię manualną z indywidualnym doborem ćwiczeń, które mają na celu utrwalenie efektów terapii oraz poprawę wzorców ruchowych pacjenta. Leczone przeze niego choroby obejmują szerokie spektrum problemów, w tym bóle kręgosłupa i stawów obwodowych, rwa kulszowa, neuralgie, bóle mięśniowo-powięziowe, migreny, zablokowania stawów skroniowo-żuchwowych, wady postawy ciała czy ostre i przewlekłe stany pourazowe. Wierzy, że holistyczne podejście do człowieka i jego problemu pozwala na uzyskanie skutecznych i trwałych efektów terapeutycznych.

Jakub Kryger - ZnanyLekarz.pl Godziny przyjęć:
Poniedziałki, wtorki, czwartki 15:00-18:00
Środy, piątki 09:00-13:00
Rejestracja:
783 222 000
Zakres usług:
Terapia manualna (pierwsza wizyta) – 150 zł
Terapia manualna (kolejna wizyta) – 140 zł
Kalendarz online:
Umów wizytę

dr n.med. Robert Zdziarski - specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Dr n.med. Robert Zdziarski jest Absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Jest Ordynatorem oddziału ortopedii w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Dyplom uzyskał w 1994 roku, tytuł specjalisty ortopedii i traumatologii narządu ruchu st. I zdobył w 1998 roku natomiast st. II w roku 2005. W roku 2004 otrzymał tytuł Doktora nauk medycznych. Specjalizuje się w endoprotezoplastyce stawów biodrowych oraz kolanowych, zarówno pierwotnych jak i rewizyjnych. Posiada bogate doświadczenie z zakresu leczenia urazów narządu ruchu i chorób zwyrodnieniowych stawów.

Robert Zdziarski - ZnanyLekarz.pl Godziny przyjęć:
wtorki 15:00 - 18:00
Zakres usług:
Konsultacja ortopedyczna - 260,00 zł

Ppłk lek. Jacek Słysz - specjalista ortopedii

Ppłk lek. Jacek Słysz - specjalista ortopedii

Ppłk lek. Jacek Słysz jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej z roku 1996, tytuł specjalisty I stopnia chirurga ortopedy traumatologa uzyskał w roku 2000, a tytuł specjalisty uzyskał w roku 2010.
Od lat związany z 4WSK - obecnie jako z-ca ordynatora.
Doktor Jacek Słysz jest weteranem 6-ciu misji Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Iraku i Afganistanie w latach 2004-2012. Uczestniczył w "bitwie o Karbalę" Posiada znajomość języków obcych: angielskiego i rosyjskiego. W codziennej praktyce zajmuje się chirurgią urazową narządu ruchu oraz ortopedią z zakresu leczenia zachowawczego oraz operacyjnego.

Jacek Słysz - ZnanyLekarz.pl Godziny przyjęć:
czwartki 15:00 - 18:00 (plac Hirszfelda 16 lokal 12)
Zakres usług:
Konsultacja ortopedyczna - 200 zł
Konsultacja ortopedyczna + USG - 230 zł
Konsultacja ortopedyczna + USG + iniekcja - 270 zł
Zabieg palca strzelającego - od 1.600 zł
Zabieg wycięcia ganglionu ręki - od 1.500 zł
Zabieg zespołu cieśni nadgarstka - od 1.800 zł
Usuwanie ganglionów (wycięcia torbieli galaretowatej ścięgien) - od 1.500 zł

Ppłk lek. med. Andrzej Wiak - specjalista neurologii

Ppłk lek. med. Andrzej Wiak - specjalista neurologii

Ppłk lek. med. Andrzej Wiak jest specjalistą neurologiem, ordynatorem Oddziału Neurologicznego 4 WSK we Wrocławiu.
Doktor Wiak zajmującym się chorobami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. Do najczęstszych leczonych przez Niego chorób należą: migrena i bóle głowy, omdlenia, padaczka, rwa kulszowa i inne schorzenia kręgosłupa, stany po urazach mózgu, stwardnienie rozsiane, udar mózgu, choroba Parkinsona.
Poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w wielu kursach, konferencjach czy szkoleniach z zakresu neurologii.

Andrzej Wiak - ZnanyLekarz.pl Godziny przyjęć:
wtorki i środy 14:30 - 17:10 (plac Hirszfelda 16 lokal 12)
Zakres usług:
Konsultacja neurologiczna - 250 zł

mgr Danuta Cegła - specjalista rehabilitacji ruchowej

mgr Danuta Cegła - specjalista rehabilitacji ruchowej

mgr Danuta Cegła ukończyła studia na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Wieloletnia pracownica IV Wojskowego Szpital Klinicznego w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Swoje doświadczenie zawodowe przekazywała prowadząc praktyki zawodowe m.in. dla AWF, Wyższej Szkoły Fizjoterapii czy Wyższej Szkoły Humanistycznej. Mgr Cegła jest autorem większości metod rehabilitacji obowiązujących w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w IV WSK. Jest uczestnikiem wielu konferencji i kursów związanych z ortopedią. Swoją pracę zawodową traktuje nie tylko jako obowiązek ale głównie jako swoją pasję.

Godziny przyjęć:
piątki 15:00 - 17:30 (plac Hirszfelda 16 lokal 12)
Zakres usług:
Konsultacja fizjoterapeutyczna 140 zł

lek. Paweł Hackemer - urolog

dr n.med. Robert Zdziarski - specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Doktor Paweł Hackemer jest absolwentem Wydział Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji z Urologii w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej we Wrocławiu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU) oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EAU). Bierze udział w licznych szkoleniach oraz kursach podnoszących jego kwalifikacje

W codziennej praktyce zajmuję się leczeniem operacyjnym i zachowawczym chorób układu moczowego, takich jak:
kamica układu moczowego,
przerost gruczołu krokowego (prostaty),
zakażenia układu moczowego,
zaburzenia oddawania moczu (zaburzenia mikcji),
stany zapalne prącia i moszny,
nowotwory układu moczowego.


Ponadto:
zajmuję się profilaktyką kamicy układu moczowego oraz profilaktyką nawracających stanów zapalnych dróg moczowych;
wykonuję badania USG układu moczowego;
udzielam porad w zakresie higieny układu moczowego i stosowanej farmakoterapii.

Paweł Hackemer - ZnanyLekarz.pl
Godziny przyjęć:
termin ustalany po wcześniejszej rejestracji telefonicznej
Rejestracja: 783 222 000
Zakres usług:
Wazektomia - 2 000zł
Konsultacja urologiczna + USG - 200 zł
Obrzezanie (opis) - od 1 400 zł
Obrzezanie (opis) - od 1 600 zł
Operacja krótkiego wędzidełka - od 1 200 zł
Operacja stulejki - od 1 500 zł
Operacja wodniaka jądra - od 1 800 zł

lek. Wojciech Przywara - dermatolog

lek. Wojciech Przywara - dermatolog

Lek. Wojciech Przywara jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Aktualnie pełni funkcję lekarza w trakcie specjalizacji z Dermatologii i Wenerologii. Jest zaangażowany w liczne badania kliniczne, między innymi dotyczące nowoczesnych metod i technik leczenia łuszczycy. Koordynuje program przesiewowego wczesnego wykrywania nowotworów skóry. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kongresach, kursach oraz szkoleniach z zakresu dermatologii i wenerologii.

Wojciech Przywara - ZnanyLekarz.pl
Godziny przyjęć:
poniedziałki 15:00 - 18:00 (plac Hirszfelda 16 lokal 12)
Zakres usług:
Konsultacja dermatologiczna (pierwsza wizyta) 200 zł
Konsultacja dermatologiczna (kolejna wizyta) 180 zł
Pełny zakres wraz z cennikiem

Valerii Yatsenko - dermatolog

Valerii Yatsenko - dermatolog

Valerii Yatsenko jest dermatologiem i wenerologiem zajmującym się szerokim spektrum chorób z tych dziedzin. Mogą to być na przykład problemy z wypadaniem włosów, choroby skóry, łuszczyca, trądzik czy atopowe zapalenia skóry oraz różnego rodzaju choroby przenoszone drogą płciową jak chlamydia, mykoplazmoza czy opryszczka. Lekarz porozumiewa się z pacjentami w języku polskim, ukraińskim i rosyjskim.


Godziny przyjęć:
wtorki 09:00 - 11:00
środy 14:00 - 17:00
piątki 09:00 - 13:00
(plac Hirszfelda 16 lokal 12)
Kalendarz online:
Umów wizytę
Zakres usług:
Konsultacja dermatologiczna (pierwsza wizyta) 200 zł
Konsultacja dermatologiczna (kolejna wizyta) 180 zł
Pełny zakres wraz z cennikiem

Ivan Buskas - chirurg

Ivan Buskas - chirurg

Ivan Buskas ukończył Państwowy Uniwersytet Medyczny w Zaporożu w 2005 roku, zdobywając dyplom z chirurgii. Od 2008 roku skupił swoje działania zawodowe na oddziale traumatologii i ortopedii w Chersońskim Regionalnym Szpitalu dla Osób Niepełnosprawnych i Weteranów Wojennych. Przez lata pracował jako chirurg na oddziale chirurgicznym oraz specjalista w gabinecie zajmującym się leczeniem stopy cukrzycowej i polineuropatii. W 2017 roku awansował na stanowisko kierownika oddziału diagnostycznego w Regionalnym Szpitalu Rehabilitacyjno-Leczniczym. W 2014 roku uzyskał specjalizację z profilaktyki i leczenia różnych objawów neuropatii cukrzycowej oraz stopy cukrzycowej. W celu doskonalenia swoich umiejętności chirurgicznych, uczestniczył również w licznych kursach podnoszących kwalifikacje.

Godziny przyjęć:
wtorki 09:00 - 11:00
czwartki 18:00 - 20:00
(plac Hirszfelda 16 lokal 12)
Kalendarz online:
Umów wizytę
Zakres usług:
Konsultacja chirurgiczna (pierwsza wizyta) 200 zł
Konsultacja chirurgiczna (kolejna wizyta) 180 zł
Chirurgiczne pracowanie ran 100zł
Iniekcja dostawna 100 zł
Iniekcja przykręgosłupowa 100 zł
Leczenie zaburzeń troficznych kończyn dolnych 100 zł
Usunięcie wrastającego paznokcia 550 zł
Konsultacja chirurgiczna online 100 zł

Olena Ieremenko - neurolog

Olena Ieremenko - neurolog

Olena Ieremenko zakończyła specjalizację z zakresu neurologii na Państwowym Uniwersytecie Medycznym na Ukrainie. Otrzymała także zaświadczenie o nadaniu wyższej kategorii lekarza w Ukrainie.
Jako neurolog rejonowy i Ordynator Oddziału Neurologicznego w Centralnym Miejskim Szpitalu Klinicznym nr 9 w Doniecku, pracowała nad leczeniem pacjentów z różnymi schorzeniami, takimi jak bóle kręgosłupa, bóle głowy, zawroty głowy, padaczka, zaburzenia pamięci, zaburzenia snu i depresja. Zdobyła też doświadczenie w rehabilitacji pacjentów po udarze mózgu.
W Polsce uzyskała decyzję Ministra Zdrowia o udzieleniu warunkowej zgody na samodzielne wykonywanie zawodu lekarza od 03.10.2022r. do 03.10.2027r.

Wojciech Przywara - ZnanyLekarz.pl Godziny przyjęć:
poniedziałki 17:00 - 19:00
wtorki 17:00 - 19:00
(plac Hirszfelda 16 lokal 12)

Zakres usług:
Konsultacja z zakresu neurologii online 150zł
Konsultacja z zakresu neurologii 220zł

Bartosz Biegański - urolog

Bartosz Biegański - urolog

Bartosz Biegański jest Absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od 2018 roku pomaga swoim pacjentom w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu, realizując jednocześnie szkolenia specjalizacyjne z zakresu Urologii, w Klinicznym Oddziale Urologicznym.
Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU) oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EAU).
Aktywnie zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób nowotworowych układu moczowo-płciowego oraz schorzeń nienowotworowych, takich jak kamica układu moczowego, łagodny rozrost gruczołu krokowego, infekcje układu moczowo-płciowego i inne.

Wojciech Przywara - ZnanyLekarz.pl Godziny przyjęć:
środy 15:30 - 18:00
(plac Hirszfelda 16 lokal 12)

Zakres usług:
Konsultacja urologiczna z USG 190zł
Konsultacja urologiczna z USG i założeniem/wymianą cewnika 290 zł

Kamil Kowalczyk - urolog

Kamil Kowalczyk - urolog

Kamil Kowalczyk pracuje w Uniwersyteckim Centrum Urologii we Wrocławiu w roli młodszego asystenta oraz nauczyciela akademickiego.
Jako lekarz rezydent jest w trakcie specjalizacji z urologii. W 2023 rozpoczął studia w Szkole Doktorskiej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, gdzie również ukończył studia na wydziale lekarskim. Swoje umiejętności zdobywał także za granicą - we Włoszech i w Niemczech - na wymianach studenckich.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU), Sekcji Adeptów Urologii oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EAU).
Dodatkowe kwalifikacje zdobywa na kursach i szkoleniach z zakresu chirurgii czy diagnostyki ultrasonograficznej.
W codziennej pracy zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób nowotworowych pęcherza moczowego oraz gruczołu krokowego, jak również innych schorzeń urologicznych takich jak kamica układu moczowego, przerost prostaty czy infekcje układu moczowego.

Wojciech Przywara - ZnanyLekarz.pl Godziny przyjęć:
czwartki 16:30 - 18:00
(plac Hirszfelda 16 lokal 12)

Zakres usług:
Konsultacja urologiczna z USG 190zł
Konsultacja urologiczna z USG i założeniem/wymianą cewnika 290 zł
Obrzezanie całkowite 1800zł
Obrzezanie częściowe 2000zł
Operacja stulejki 2000zł
Plastyka krótkiego wędzidełka od 1200zł

Adresy

 • Chirurgia plastyczna AESTETICA
 • dr Jacek Jarliński
 • ul. Żelazna 54, lokal 2
 • 53-429 Wrocław
 • Rejestracja: +48 783 603 603
 • e-mail: kontakt@aestetica.pl
 • Centrum Medyczne AESTETICA
 • pl. Hirszfelda 16 lokal 12
 • 53-413 Wrocław
 • Rejestracja: +48 783 222 000
 • e-mail: kontakt@aestetica.pl

Copyright © 2017 Aestetica

Made by: JARLEY.pl