Indywidualni Specjaliści wpsółpracujący z Gabinetem Chirurgii Plastycznej AESTETICA

dr n. med. Jacek Jarliński - specjalista chirurg plastyk

Jacek Jarliński

Chirurgią plastyczną zajmuję się od 1991r. Jest ona moim świadomym wyborem i pasją, dlatego od samego początku cały czas doskonaliłem swoje umiejętności i rozwijałem się. Chirurgia estetyczna jest znaczącą częścią mojej pracy zawodowej.

Jacek Jarliński - ZnanyLekarz.pl W przypadku braku terminów na ZnanyLekarz.pl prosimy o rejestrację telefoniczną 783 603 603
Godziny przyjęć:
piątek 15:00 - 19:00 (Żelazna 54 lokal 2)
Zakres usług:
chirurgia plastyczna
medycyna estetyczna

lek. med. Piotr Jarliński - lekarz dermatolog

Piotr Jarliński

Lekarz, absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Związany zawodowo z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym we Wrocławiu (Oddział Dermatologiczny z Pododdziałem Dermatologii Dziecięcej). Uczestniczył w wielu konferencjach i szkoleniach dotyczących dermatologii, chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej.

Piotr Jarliński - ZnanyLekarz.pl

W przypadku braku terminów na ZnanyLekarz.pl prosimy o rejestrację telefoniczną 783 222 000
Godziny przyjęć:
wtorek 15:30 - 17:30 (plac Hirszfelda 16 lokal 12)
Zakres usług:
dermatologia

lek. med. Jarosław Czuwara - specjalista medycyny estetycznej

Jarosław Czuwara

Doktor Jarosław Czurawa jest chirurgiem z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym, posiada specjalizację z medycyny ratunkowej jest członkiem PTMEiAA. Absolwent studiów podyplomowych z zakresu kosmetologii lekarskiej oraz medycyny estetycznej. Od wielu lat wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w klinice ESTMedica oraz od niedawna ma przyjemność współpracować z Centrum Medycznym AESTETICA. Pełni również funkcje Kierownika Poradni Chirurgicznej w Oławie. Posada rozliczne zainteresowania pozazawodowe, m.in. sztuka kulinarna, proza współczesna, narciarstwo. jest miłoścnikem psów - posiada dwa.

Jarosław Czuwara - ZnanyLekarz.pl Godziny przyjęć:
wtorek i piątek od 15:30 (plac Hirszfelda 16 lokal 12)
Zakres usług:
Konsultacja z zakresu medycyny estetyczne - 150,00 zł
Konsultacja chirurgiczna - 150,00 zł
Nici PDO
Terapia osoczem bogatopłytkowym
Botox - toksyna botulinowa
bezoperacyjny lifting twarzy
Wypełnianiem własnym tłuszczem
Usuwanie rozstępów
Usuwanie zmarszczek
Rewitalizacja skóry
Kwas hialuronowy
Laseroterapia
Usuwanie zmian skórnych
oraz wiele innych zabiegów medycyny estetycznej

dr Fryderyk Menzel - specjalista medycyny estetycznej

Fryderyk Menzel

Dr Fryderyk Menzel jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie pracuje w Oddziale Chirurgii Plastycznej i Oparzeń w Nowej Soli, gdzie odbywa specjalizację z chirurgii plastycznej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu, w Klinice Urologii i Onkologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, w Klinice Chirurgii w Uniwersyteckim Szpitalu im. Carla Gustava w Dreźnie, w Uniwersytecikim Szpitalu Klinicznym Tor Vergata w Rzymie. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę, zdobywa cenne doświadczenie i nowe umiejętności podczas licznych krajowych i zagranicznych kursów, warsztatów, szkoleń i konferencji. Dla doktora medycyna jest nie tylko pracą, lecz pasją, dlatego do poacjentów zawsze podchodzi z wielką empatią, ciepłem i zrozumieniem. Wykonuje zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego m.in. powiększanie i modelowanie ust, wypełnianie bruzd i zmarszczek, wolumetria, modelowanie kształtu nosa i brody. Podanto zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej - redukcja zmarszczk mimicznych czoła, okolicy oczu, ust, brody. Często korzysta z zabiegów laserowych m.in. lasera frakcyjnego CO2 - resurfacing, redukcja zmarszczek, wygładzenie blizn i rozstępów. Zapraszamy na konsultacje!

Fryderyk Menzel - ZnanyLekarz.pl Godziny przyjęć:
czwartki od 15:30 (plac Hirszfelda 16 lokal 12)
Rejestracja: 783 222 000
Zakres usług:
medycyna estetyczna

lek. med. Wojciech Berendt - chirurg plastyczny oraz ogólny

lek. med. Wojciech Berendt

Wojciech Berendt - doświadczony chirurg plastyczny oraz ogólny. Ukończył Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w roku 1995. Swoją karierę rozpoczął w Okręgowym Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu, gdzie pod kierownictwem dr n.med. Wojciecha Durka zdobył tytuł specjalisty chirurgii ogólnej. W latach 1996-1999 był współpracownikiem dr Henryka Knakiewicza w Klinice Chirurgii Plastycznej we Wrocławiu. Od roku 2007 pracował na oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy-Zdroju w jednym z najstarszych ośrodków chirurgii plastycznej w Polsce. Specjalizację z chirurgii plastycznej ukończył pod kierownictwem profesora Kazimierza Kobusa oraz profesora Piotra Wójcickiego. Aktualnie współpracuje z prywatną kliniką chirurgii plastycznej we Wrocławiu, gdzie wykonuje liczne zabiegi z zakresu chirurgii twarzy, piersi jak i modelowania sylwetki. Dr Berendt jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej jak i aktywnym uczestnikiem wielu kongresów naukowych zarówno w kraju jak i na świecie. Prywatnie jest pasjonatem sportów ekstremalnych, a wolny czas spędza aktywnie w górach lub "na fali".

Plastyka powłok brzucha, liposukcja, plastyka ud czy ramion, powiększanie piersi, plastyk powiek to tylko część zabiegów wykonywanych przez dr Wojciech Berendta. Całą listę zabiegów można przejrzeć w naszym cenniku.

Godziny przyjęć:
Rejestracja: 783 222 000
Zakres usług:
chirurgia plastyczna

lek. med. Sławomir Stembalski

Sławomir Stembalski

Doktor Sławomir Stembalski jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej oraz terapeutą holistycznym. Po ukończeniu Akademii Medycznej we Wrocławiu pogłębiał i doskonalił swoją wiedzę chirurgiczną w wielu renomowanych Niemieckich klinikach. Od kilku lat związany jest ze Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym 4WSK z Polikliniką we Wrocławiu.

Sławomir Stembalski - ZnanyLekarz.pl Godziny przyjęć:
wtorki 9:30 - 12:00
środy 15:00 - 18:00
czwartki 9:30 - 12:00
Zakres usług:
Konsultacja chirurgiczna - 150,00 zł
Konsultacja chirurgiczna z USG - 180,00 zł
Konsultacja psychosomatyczna - 150,00 zł

lek. med. Wiktor Czyżak - specjalista chirurg plastyk

Wiktor Czyżak

Specjalista chirurgii plastycznej, absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Szkolenie specjalizacyjne odbył w Oddziale Chirurgii Plastycznej i Oparzeń w Nowej Soli. Stale podnosi umiejętności podczas licznych szkoleń krajowych i zagranicznych. Wykonuje operacje z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz szeroką gamę zabiegów z zakresy medycyny estetycznej.

Wiktor Czyżak - ZnanyLekarz.pl Zakres usług:
chirurgia plastyczna

lek. med. Ewelina Rebizak

Ewelina Rebizak

Doktor Rebizak jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Członkinią Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) i Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV). Obecnie pracuje na Oddziale Dermatologicznym z Pododdziałem Dermatologii Dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne z zakresu dermatologii i wenerologii. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach oraz sympozjach. Zajmuje się m.in. dermatoskopową oceną skóry, leczeniem schorzeń alergicznych oraz autoimmunologicznych, leczy trądzik i łuszczycę jak również wykonuje zabiegi dermatologiczne takie jak; kriochirurgia, mezoterapia czy laseroterapia.

Ewelina Rebizak - ZnanyLekarz.pl Godziny przyjęć:
środy 15:30 - 19:00
Zakres usług:
dermatologia

lek. med. Katarzyna Dwornik - specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, lekarz medycyny bólu

lek. med. Katarzyna Dwornik

Doktor Katarzyna Dwornik jest absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu - specjalistą anestezjologii i intensywnej terapii. Ukończyła studia podypolomowe na Uniwersytecie Jagielońskim na kierunku medycyny bólu.
Wieloletnie doświadczenie zdobywała m.in. w Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu na oddziale intensywnej terapii czy w Uniwersyteckim Szpitalu w Opolu na oddziale intensywnej terapii dzieci i noworodków. Pracowała również w Poradni leczenia bólu w PSK nr 1 we Wrocławiu. Wiedzę swoją pogłębia uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach.
Jest Członkiem Polskiego oraz Europejskiego Towarzystwa Badania Bólu.
Doktor Dwornik w naszej placówce poza znieczulaniem pacjentów do zabiegów zajmuje się diagnostyką oraz wielokierunkową terapią m.in. zespołów bólowych narządu ruchu, neuropatycznych zespołów bólowych tj. ból pourazowy czy pooperacyjny, terapią w bólach głowy oraz bóli w chorobach nowotworowych.
W prowadzonej przez siebie terapii wykorzystuje farmakoterapię oraz różne zabiegi interwencyjne:
– blokady punktów spustowych
– blokady nerwów i splotów nerwowych,
– akupunktura,
– elektroakupunktura,
– neurolizy chemiczne,
– wlewy dożylne z lignokainy
– kriolezja nerwów obwodowych i czaszkowych (wymrażanie nerwów czuciowych stanowiące odpowiednik blokad nerwowych bez ogólnoustrojowych działań ubocznych)

Godziny przyjęć:
środy od 13:30 (plac Hirszfelda 16 lokal 12)
piątki od 13:30 (plac Hirszfelda 16 lokal 12)
Rejestracja: 783 222 000
Kalendarz online:
Umów wizytę
Zakres usług:
Konsultacja anestezjologiczna - 30 min - 100,00 zł
Konsultacja w zakresie leczenia bólu (pierwsza wizyta) - 150,00 zł
Konsultacja w zakresie leczenia bólu (kolejna wizyta) - 120,00 zł
Akupunktura - 50,00 zł
Terapia przeciwbólowa m.in. wlewy dożylne - od 150,00 zł
Blokady przeciwbólowe - w zależności od rodzaju blokady od 200,00 zł do 1.200,00 zł

lek. med. Agnieszka Zagrajek - specjalista hipertensjolog

Agnieszka Zagrajek

Doktor Agnieszka Zagrajek jest specjalistą hipertensjologiem jak również specjalistą chorób wewnętrznych. Jej wiedza i doświadczenie poparte są wieloletnią praktyką na Oddziałach Chorób Wewnętrznych m.in. szpitali takich jak: Wojewódzki Szpital im. J.Babińskiego we Wrocławiu, Wojewódzki Szpital im. J.Gromkowskiego we Wrocławiu czy Szpital w Oleśnicy. Poza specjalizacjami jakie posiada wykonuje również badania ultrasonograficzne (USG). Jest uczestnikiem wielu profesjonalnych kursów w tym zakresie jaki i posiada Certyfikat Towarzystwa Ultrasonograficznego (PTU). Swoją wiedzę oraz umiejętności pogłębia biorąc udział w licznych kursach, warsztatach oraz kongresach krajowych jaki i międzynarodowych.

Agnieszka Zagrajek - ZnanyLekarz.pl Zakres usług:
Konsultacja hipertensjologiczna - 140,00 zł
Konsultacja hipertensjologiczna z USG - 180,00 zł
Konsultacja internistyczna - 140,00 zł
Konsultacja internistyczna z USG - 180,00 zł USG jamy brzusznej
USG tarczycy

lek. med. Wojciech Pawlak - specjalista hipertensjolog

Wojciech Pawlak

Lekarz z wieloletnią praktyką i doświadczeniem specjalizujący się w hipertensjologii oraz chorobach wewnętrznych. Obecnie jest starszym asystentem na Oddziale Chorób Wewnętrznych Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im.J.Gromkowskiego we Wrocławiu. Swoją wiedze oraz doświadczenie zdobywał m.in. w Szpitalu im.J.Babińskiego . Specjalizację z hipertensjologii uzyskał w Klinice Chorób Wewnętrznych, Zawodowych i Nadciśnienia Tętniczego Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.
Od wielu lat wykonuje również badania ultrasonograficzne (USG) na co potwierdzeniem jest Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Dla doskonalenia swoich umiejętności oraz pogłębiania wiedzy uczestniczy w wielu kursach, warsztatach oraz zjazdach z zakresu ultrasonografii zarówno pod okiem polskich jak i zagranicznych specjalistów tej dziedziny.

Wojciech Pawlak - ZnanyLekarz.pl Godziny przyjęć:
środy od 16:00 do 17:30 (plac Hirszfelda 16 lokal 12)
Zakres usług:
Konsultacja hipertensjologiczna – 140,00 zł
Konsultacja hipertensjologiczna z USG – 180,00 zł
Konsultacja internistyczna – 140,00 zł
Konsultacja internistyczna z USG – 180,00 zł
USG jamy brzusznej
USG tarczycy
dopplerowskie tętnic dogłowowych (szyjne)

lek. med. Renata Rozmiarek - Sawicka

Renata Rozmiarek - Sawicka

Lekarz Renata Rozmiarek-Sawicka aktualnie pełni funkcję Ordynatora Oddziału Wewnętrznego Strzelińskiego Centrum Medycznego. Swoją wiedzę oraz doświadczenie zdobywała na oddziałach takich szpitali jak: Wojewódzkiego Szpitala im. J. Babińskiego czy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu. Posiada wiedzę i praktykę w wykonywaniu badań USG potwierdzone Certyfikatem Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego oraz doskonalone w czasie licznych specjalistycznych kursów oraz szkoleń. Doktor Rozmiarek-Sawicka jest wielokrotną laureatką prestiżowego programu edukacyjnego organizowanego przez naukowe czasopismo "Medycyna Praktyczna"

Renata Rozmiarek-Sawicka - ZnanyLekarz.pl Godziny przyjęć:
poniedziałki od 17:00 do 19:30 (plac Hirszfelda 16 lokal 12)
Zakres usług:
Konsultacja internistyczna – 140,00 zł
Konsultacja internistyczna z USG – 180,00 zł

dr n. med. Joanna Mazurak

Joanna Mazurak

Doktor Joanna Mazurak absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Jest specjalistą chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej. Posiada doktorat z chirurgii endoskopowej górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego. W swojej pracy zajmuje się również dermatoskopową oceną skóry pod kątem onkologicznych zmian skórnych oraz czerniaka skóry.

Joanna Mazurak - ZnanyLekarz.pl Godziny przyjęć:
poniedziałki od 15:30 do 18:00 (plac Hirszfelda 16 lokal 12)
Zakres usług:
Konsultacja chirurgiczna - 150,00 zł
Konsultacja onkologiczna - 150,00 zł
usuwanie znamion skónych
dermatoskopwą ocenę skóry
konsultacje onkologiczne oraz chirurgiczne

Sebastian Leosz

Sebastian Leosz

Terapeuta i trener kompetencji miękkich z piętnastoletnim stażem. Specjalista z zakresu neurolingwistyki oraz terapii z użyciem transu. Zwolennik terapii krótkoterminowej oraz psychologii ukierunkowanej na proces. Wyszkolony przez specjalistów z Wielkiej Brytanii, Belgii, Niemiec i USA. Na człowieka, jego zdrowie, rozwój osobisty i relacje patrzy w sposób holistyczny. Nie stawia nacisku na żadną z metod, lecz w zrównoważony sposób łączy w warsztacie osiągnięcia klasycznych technik ze współczesnymi trendami w coachingu i terapii. Trzyma się dewizy, że to techniki mają pomagać człowiekowi, a nie człowiek ma się dopasowywać do metodologii. Pracuje z osobami dorosłymi, które przeżywają permanentny stres, nagły życiowy kryzys, mają poczucie zastoju w życiu, wypalenia zawodowego lub po prostu chcą coś zmienić na lepsze. Od lat propaguje mało znaną w Polsce metodę leczenia fobii oraz zaburzeń snu przy pomocy transu terapeutycznego wg. Miltona Ericksona. Nie prowadzi terapii uzależnień.

Godziny przyjęć:
Poniedziałki 16:00 - 19:00
Wtorki 9:00 - 12:00
Środy 9:00 - 12:00
Rejestracja:
783 222 000
Zakres usług:
Konsultacja psychologiczna 60 minut - 130,00 zł
Terapia krótkoterminowa - 60 minut - 150,00 zł jednorazowa wizyta
Terapia krótkoterminowa - 60 minut - 1.500,00 zł - 11 wizyt
Trans - 90 minut - 250,00 zł

dr n. med. Leszek Kowalczyk

Leszek Kowalczyk

Doktor Leszek Kowalczyk absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Przez wiele lat pełnił funkcję Z-cy Ordynatora w 4WSK we Wrocławiu. Doktorat z neurologii uzyskał za pracę dotyczącą postępowania diagnostycznego i leczniczego w migrenach. Posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne. Obecnie jest konsultantem w wielu renomowanych Centrach Medycznych. Współautor licznych prac naukowych i publikacji. Głównie zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem bólów i zawrotów głowy, zaburzeniami pamięci, padaczką, chorobą Parkinsona, zespołami bólowymi kręgosłupa oraz stwardnieniem rozsianym.

Leszek Kowalczyk - ZnanyLekarz.pl Godziny przyjęć:
poniedziałki 11:00 - 14:00
czwartki 11:00 - 14:00
Zakres usług:
Konsultacja neurologiczna pierwsza - 180,00 zł
Konsultacja neurologiczna kolejne - 150,00 zł
Neurologiczna wizyta domowa - 300,00 zł

dr n. med. Mieszko Zagrajek

Mieszko Zagrajek

Doktor Mieszko Zagrajek jest Adiunktem Kliniki Neurologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Swoja wiedzę i doświadczenie zdobywał pracując m.in. w Klinice Neurologii Szpitala im.T.Marciniaka oraz Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego oraz autorem i współautorem licznych publikacji z zakresu neurologii zarówno w polskich jaki i zagranicznych pismach naukowych. Doktorat uzyskał za pracę w dziedzinie chorób naczyniowych mózgu.

Mieszko Zagrajek - ZnanyLekarz.pl Godziny przyjęć:
wtorki 15:00 - 18:00
Zakres usług:
Konsultacja neurologiczna - 200,00 zł

lek. med. Andrzej Badura

Lekarz Andrzej Badura jest absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu. Jest pracownikiem 4 WSK. Konsultuje oraz leczy w wielu poradniach we Wrocławiu i nie tylko. W trakcie konsultacji przeprowadza również badanie USG tarczycy jak również w miarę potrzeby wykonuje biopsję cienkoigłową tarczycy. Leczy choroby gruczołów wydzielania wewnętrznego: tarczyca, przesadka, przytarczyce, nadnercza, gonady.

Andrzej Badura - ZnanyLekarz.pl Godziny przyjęć:
rejestracja pod numerem telefonu 783 222 000
Kalendarz online:
Umów wizytę

lek. med. Krzysztof Mildner

Krzysztof Mildner

Doktor Mildner jest absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu. Posiada specjalizację z chirurgii ogólnej, medycyny estetycznej oraz sportowej. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (SME PTL) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej. Swoje doświadczenie zdobywał m.in. na Oddziale Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Replantacji Kończyn, Chirurgii Ręki i Mikrochirurgii Szpitala im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy oraz Kliniki Chirurgii Plastycznej doktora Pawła Niemkiewicza. Stale podnosi swoje kwalifikacje będąc uczestnikiem licznych szkoleń, kursów oraz sympozjów.

Krzysztof Mildner - ZnanyLekarz.pl Godziny przyjęć:
środy 15:30 - 18:30
Zakres usług:
Konsultacja chirurgiczna - 150,00 zł
Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej - 150,00 zł
Konsultacja z zakresu medycyny sportowej - 150,00 zł
Badania lekarskie sportowców - 150,00 zł
Kwalifikacja do operacji
Botox
Kwas hialuronowy
Osocze bogatopłytkowe

dr n. med. Jolanta Petruk-Kowalczyk

dr n.med. Jolanta Petruk-Kowalczyk

Doktor Jolanta Petruk-Kowalczyk jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem z zakresu kardiologii jak również specjalistą chorób wewnętrznych. Posiada tytuł doktora nauk medycznych z kardiologii. Swoje doświadczenie zdobyła pracując na oddziale kardiologicznym 4 WSK we Wrocławiu gdzie pełniła również funkcję Ordynatora Oddziału Niewydolności Serca w Klinice Kardiologii Ośrodka Chorób Serca. Jest współautorem licznych prac naukowych w dziedzinie kardiologii oraz aktywnym uczestnikiem szkoleń i konferencji.

Jolanta Petruk-Kowalczyk - ZnanyLekarz.pl Godziny przyjęć:
środy 11:30 - 16:00
Zakres usług:
Konsultacja kardiologiczna - 150,00 zł
Konsultacja kardiologiczna z EKG - 170,00 zł

Jakub Kryger

Jakub Kryger

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, magister fizjoterapii, instruktor odnowy biologicznej oraz zwolennik treningu oporowego z wykorzystaniem obciążenia ciała. Ukończył wiele szkoleń z zakresu terapii manualnej tkanek miękkich (m. in. manipulacje powięziowe wg metody Luigiego Stecco, rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, terapię punktów spustowych, techniki energizacji mięśni, kinesiotaping) i specjalizuję się w leczeniu dysfunkcji systemu mięśniowo-powięziowego człowieka. W swojej pracy łączy terapię manualną z indywidualnym doborem ćwiczeń, które mają na celu utrwalenie efektów terapii oraz poprawę wzorców ruchowych pacjenta. Leczone przeze niego choroby obejmują szerokie spektrum problemów, w tym bóle kręgosłupa i stawów obwodowych, rwa kulszowa, neuralgie, bóle mięśniowo-powięziowe, migreny, zablokowania stawów skroniowo-żuchwowych, wady postawy ciała czy ostre i przewlekłe stany pourazowe. Wierzy, że holistyczne podejście do człowieka i jego problemu pozwala na uzyskanie skutecznych i trwałych efektów terapeutycznych.

Jakub Kryger - ZnanyLekarz.pl Godziny przyjęć:
od poniedziału do piątku
Rejestracja:
783 222 000
Kalendarz online:
Umów wizytę

dr n.med. Robert Zdziarski - specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Dr n.med. Robert Zdziarski jest Absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Jest Ordynatorem oddziału ortopedii w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Dyplom uzyskał w 1994 roku, tytuł specjalisty ortopedii i traumatologii narządu ruchu st. I zdobył w 1998 roku natomiast st. II w roku 2005. W roku 2004 otrzymał tytuł Doktora nauk medycznych. Specjalizuje się w endoprotezoplastyce stawów biodrowych oraz kolanowych, zarówno pierwotnych jak i rewizyjnych. Posiada bogate doświadczenie z zakresu leczenia urazów narządu ruchu i chorób zwyrodnieniowych stawów.

Robert Zdziarski - ZnanyLekarz.pl Godziny przyjęć:
wtorki 15:00 - 16:00
Zakres usług:
Konsultacja ortopedyczna - 200,00 zł

lek. Paweł Hackemer - urolog

dr n.med. Robert Zdziarski - specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Doktor Paweł Hackemer jest absolwentem Wydział Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji z Urologii w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej we Wrocławiu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU) oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EAU). Bierze udział w licznych szkoleniach oraz kursach podnoszących jego kwalifikacje

W codziennej praktyce zajmuję się leczeniem operacyjnym i zachowawczym chorób układu moczowego, takich jak:
kamica układu moczowego,
przerost gruczołu krokowego (prostaty),
zakażenia układu moczowego,
zaburzenia oddawania moczu (zaburzenia mikcji),
stany zapalne prącia i moszny,
nowotwory układu moczowego.


Ponadto:
zajmuję się profilaktyką kamicy układu moczowego oraz profilaktyką nawracających stanów zapalnych dróg moczowych;
wykonuję badania USG układu moczowego;
udzielam porad w zakresie higieny układu moczowego i stosowanej farmakoterapii.

Paweł Hackemer - ZnanyLekarz.pl
Godziny przyjęć:
po wcześniejszej rejestracji
783 222 000
Zakres usług:
Konsultacja urologiczna + USG - 150 zł
Obrzezanie (opis) - od 1 400 zł
Obrzezanie (opis) - od 1 600 zł
Operacja krótkiego wędzidełka - od 600 zł
Operacja stulejki - od 1 500 zł
Operacja wodniaka jądra - od 1 800 zł

Adresy

 • Chirurgia plastyczna AESTETICA
 • dr Jacek Jarliński
 • ul. Żelazna 54, lokal 2
 • 53-429 Wrocław
 • Rejestracja: +48 783 603 603
 • e-mail: kontakt@aestetica.pl
 • Centrum Medyczne AESTETICA
 • pl. Hirszfelda 16 lokal 12
 • 53-413 Wrocław
 • Rejestracja: +48 783 222 000
 • e-mail: kontakt@aestetica.pl

Copyright © 2017 Aestetica

Made by: JARLEY.pl